Folia Hydrożelowa - Gsm Guru

Hydrożel – specjalna wersja warstwy ochronnej, dla czytników palców pod ekranem. Proces odblokowywania działa bezbłędnie, a działanie dotyku i ochrona przed zarysowaniami są na najwyższym poziomie. Dla tych, którzy chcą ochrony subtelniejszej niż tradycyjne szkło, doskonałym wyborem jest folia hydrożelowa ochronna. 

Po wypuszczeniu na rynek solidnych szkieł hartowanych, na rynek akcesoriów wprowadzono nową formę folii TPU o grubości zaledwie 0,15mm. Materiał ten niegdyś wykorzystywany był do produkcji elastycznych etui, a obecnie znajduje zastosowanie w ochronie ekranu smartfonów. Posiada on szereg unikalnych właściwości. Folia jest bardzo przyjemna w dotyku i nie ogranicza czułości Twojego wyświetlacza. Nie zniekształca i nie zmienia w żaden sposób obrazu. Doskonale przylega do każdego urządzenia, nawet tego z zaokrąglonymi krawędziami.

folia hydrożelowa

Montaż folii hydrożelowej

Folia hydrożelowa - folia ochronna na telefon

Folia hydrożelowa w serwis telefonów Kraków to wyjątkowa folia ochronna, która chroni estetykę Twojego smartfona tak długo, jak tylko może. Pokrowiec jest ultra cienki, o grubości 0,15mm, wykonany z wytrzymałego TPU. Posiada unikalną warstwę samoregenerującą. Dzięki niej każda rysa zniknie w ciągu kilku minut, a Twój ekran nadal będzie wyglądał idealnie. Unikalna i wyjątkowa folia, za pomocą której można odwzorować pożądany kształt. Może być używana do ochrony:

Ploter do montażu folii hydrożelowej

Zakładamy folii hydrożelowe tylko i wyłącznie za pomocą naszego profesjonalnego sprzętu. Posiadamy w naszym punkcie serwisowym ploter, który pozwala na szybkie uzyskanie odpowiednego rozmiaru oraz dopasowanie folii do większości telefonów.

*Folia pokrywa cały ekran, z wyjątkiem gdy się uwzględnia etui lub inne pokrowce. Usługa montażu nie jest objęta gwarancją.

Folia hydrożelowa Kraków

Folia hydrożelowa - Przejrzystość w najlepszym wydaniu

Tradycyjne szkło hartowane zapewnia dobrą ochronę ekranu, ale często może być przeszkodą dla innych funkcji, takich jak odblokowywanie odciskiem palca. Hydrożelowa folia Gsm Guru nie ogranicza funkcjonalności chronionego urządzenia. Jest odporna na tłuste ślady palców i działa jak powłoka oleofobowa dla wysokiej klasy szkła. Elastyczne materiały hydrożelowe zapewniają lepszą ochronę niż tradycyjne folie.

Po naklejeniu produkt zachowuje 98% przezroczystości wyświetlacza. Nawigacja dotykowa sprawia, że ekran jest gładki w dotyku, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla graczy. Produkt pokrywa cały ekran (z wyjątkiem gdy się uwzględnia etui lub inne pokrowce), łącznie z zakrzywieniami. Klej o wysokiej lepkości dobrze łączy folię z telefonem. Technologia Self Heal niweluje drobne zarysowania powstałe w wyniku użytkowania smartfona. Wszelkie pęcherzyki powietrza pozostałe po przyklejeniu folii do ekranu również znikną po kilku dniach.

 

Przewiń do góry