Serwis Sony w Krakowie

Zajmujemy się naprawą telefonów, tabletów oraz laptopów firmy SONY. Naprawiane są wszystkie typy urządzeń tego producenta. Zapewniamy bezpłatną diagnostykę i wycenę kosztów naprawy. Zapewniamy profesjonalną i sprawną obsługę. Do tego oferujemy odpowiednią gwarancję. Do każdej naprawy używamy najlepszego sprzętu serwisowego i podchodzimy indywidualnie. Nasz zespół posiada również duże doświadczenie w naprawach sprzętu Sony. Nasz serwis Sony w Krakowie jest po to, aby pomóc Ci w każdym problemie związanym z Twoim sprzętem.

UWAGA!!! Na stronie obecnie trwa zmiana cenniku, więc ceny mogą się nie zgadzać. Bardzo prosimy o dodatkowe sprawdzenie przez telefon, email albo w naszym punkcie serwisowym. DZIĘKUJEMY za wyrozumiałość.

Serwis Sony Cennik

#PRODUCENTMODELWYMIANA ZBITEJ SZYBKI SONY (ZAMIENNIK / AAA)WYMIANA SZYBKI W TELEFONIE SONY (ORYGINAŁ)WYMIANA WYŚWIETLACZA SONY (ZAMIENNIK / ORYGINAŁ)TYLNA KLAPKA KORPUS (OBUDOWA) SONYWYMIANA BATERII SONY (ZM) (ORG)
1SONYSONY XPERIA Z4/Z3+ - - 470 zł ZM 500 zł ORG100 zł100-140 zł
2SONYSONY XPERIA XZ - - 410 zł ZM 450 zł ORG110 zł100-140 zł
3SONYSONY XPERIA X - - 310 zł ZM 350 zł ORG180 zł90 zł ZM 140 zł ORG
4SONYSONY XPERIA M5 - - 310 zł ZM 350 zł ORG80 zł 80 zł ZM 100 zł ORG
5SONYSONY XPERIA XA - - 300 zł ORG100 zł80-110 zł
6SONYSONY XPERIA X COMPACT - - 260 zł ZM 300 zł ORG110 zł90 zł ZM 140 zł ORG
7SONYSONY XPERIA Z5 COMPACT - - 250 zł ZM 290 zł ORG110 zł90 zł ZM 140 zł ORG
8SONYSONY XPERIA Z5 - - 250 zł ZM 290 zł ORG110 zł90 zł ZM 140 zł ORG
9SONYSONY XPERIA Z3 COMPACT - - 180 zł ZM 220 zł ORG80 zł ZM 120 zł ORG90 zł ZM 140 zł ORG
10SONYSONY XPERIA Z3 - - 210 zł ZM 250 zł ORG90 zł90 zł ZM 140 zł ORG
11SONYSONY XPERIA Z2 - - 210 zł ZM 250 zł ORG90 zł90 zł ZM 140 zł ORG
12SONYSONY XPERIA Z1 COMPACT - - 210 zł ZM 250 zł ORG90 zł ZM 120 zł ORG100 zł ZM 140 zł ORG
13SONYSONY XPERIA M4 AQUA - - 220 zł ZM 250 zł ORG80 zł ZM 100 zł ORG90 zł ZM 140 zł ORG
14SONYSONY XPERIA Z1 - - 190 zł ZM 220 zł ORG90 zł 80 zł ZM 110 zł ORG
15SONYSONY XPERIA Z - - 180 zł ZM 220 zł ORG90 zł80 zł ZM 120 zł ORG
16SONYSONY XPERIA T3 - - 180 zł ZM 220 zł ORG100 zł90 zł ZM 130 zł ORG
17SONYSONY XPERIA M2/M2 AQUA - - 180 zł ZM 210 zł ORG80 zł100 zł ZM 140 zł ORG

ORYGINAŁ (ORG) – oryginalna część zamienna.
ZAMIENNIK (ZM) – nieoryginalna część zamienna dobrej jakości.
AAA – nieoryginalna część zamienna polepszonej jakości.

Sony naprawa

Sony serwis GSM Guru

Sony Mobile Communication, dawniej Sony Ericsson, to dział zajmujący się produkcją telefonów komórkowych. Umowa z Ericssonem pozwoliła na utworzenie w 2001 roku firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą tego typu urządzeń. Po wykupieniu udziałów Ericssona w 2012 roku, Sony skupiło się wyłącznie na rynku smartfonów z marką Xperia. Tak więc nasz serwis telefonów Kraków służy pomocą dla każdego posiadacza telefona marki Sony. Mieścimy się w centrum miasta, więc dotarcie do Sony serwis jest proste i wygodne.  

Sony naprawa każdego telefonu

Firma Sony jest najbardziej znana z produkcji sprzętu audio i wideo dla domu. Pod marką SONY sprzedawane są różne urządzenia audio i wideo, w tym przenośne i stacjonarne radia, a także magnetofony, odbiorniki i wzmacniacze, odtwarzacze CD i słuchawki, wieże hi-fi (klasy QS, wyższej klasy E i wysokiej klasy R), głośniki, magnetowidy i telewizory LCD. Sony produkuje również profesjonalny sprzęt telewizyjny, filmowy i dźwiękowy. Należą do niego monitory i kamery telewizyjne (studyjne i reporterskie), ekrany wizyjne, telefony, smatfony, kamery i magnetowidy systemów Betamax i Digital Beta, a także sprzęt oparty na zapisie Blu-Ray (XDCAM).

Historia sony

Jak się pojawiły telefony Sony

Historia sukcesu rynkowego firmy Sony obfituje w wiele sukcesów. Jednak ma też na swoim koncie porażki. Odtwarzacz kaset Walkmen był jednym z pierwszych, który stał się hitem. Następnie pojawił się Discman, kineskopy Trinitron, konsole PlayStation, Memory Stick i laptopy VAIO. Wraz z Philipsem firma współtworzyła standard CD oraz system zapisu wideo Betamax. Przegrała jednak w konkurencji z VHS. Firma weszła do segmentu rynkowego po przejęciu działu lustrzanek cyfrowych firmy Konik Minolta. Wprowadziła również nową markę – Sony Alpha. W 1946 r. marka Sony została założona pod nazwą Tokyo Tsushin Kenkyujo. Początkowo było to centrum badawcze, które utrzymywało się z działalności usługowej. W 2005 roku została przekształcona w firmę o nazwie Totsuko, która produkuje sprzęt telekomunikacyjny. Firma Sony znana jest również z produkcji podzespołów elektronicznych, takich jak przetworniki obrazu CCD i CMOS. Podzespoły te można znaleźć również w urządzeniach innych producentów sprzętu foto-video.

 

Przez nasz Sony Serwis świadczono wiele napraw

Nie istnieje problemu, którego nie potrafimy rozwiązać. Naprawiamy praktycznie każdy model. Sony serwis to zespół doświadczonych specjalistów w branży elektronicznej. Masz problem z telefonem? Udaj się do naszego serwisu Sony w Krakowie, a szybko Ci pomożemy, gdyz mamy bardzo szeroki zakres usług i znamy się na rzeczy.

sony naprawa

Wymiana szybki w telefonie Sony Xperia

Czy Twój Sony Xperia nie reaguje na dotyk? Nie reaguje na żaden dotyk, menu czy aplikację. Nie musi to być wina ekranu LCD. Czasami jest to tylko dotyk, a nie cały wyświetlacz. Jest to tańsza opcja niż wymiana całego wyświetlacza. Naprawa uszkodzenia trwa od 60 minut.

Wymiana wyświetlacza Sony

Czy ekran Twojego smartfona Sony Xperia jest pęknięty? Wyświetlacz nie reaguje na Twoje polecenia lub jest bardzo zniszczony. Wymienimy Twój wyświetlacz w ciągu 60 minut.

Wymiana baterii Sony Xperia

Twoja bateria Sony Xperia szybko się rozładowuje? Nie słyszysz swojej muzyki. To częsty problem, który może być spowodowany niewłaściwym ładowaniem lub uszkodzeniem w wyniku upadku, nagrzania lub jakiegokolwiek innego czynnika, który powoduje szybsze działanie. Nasi specjaliści szybko wymienią baterię w Twoim telefonie Sony Xperia za uczciwą cenę i w krótkim czasie.

Naprawa po zalaniu Sony Xperia

Twój Sony Xperia myślał, że jest wodoodporny. Okazuje się, że Twoje urządzenie po pewnym czasie przepuszcza wodę. Telefony Sony Xperia są wodoodporne. Możliwe jest jednak, że po pewnym czasie z telefonu zacznie przeciekać woda. Nasi serwisanci naprawią Twój zalany Sony Xperia przy użyciu najwyższej jakości sprzętu.

Wymiana tylnej pokrywy Sony Xperia

Czy tylna pokrywa w Twoim Sony Xperia jest uszkodzona lub pęknięta i nie spełnia już swojej funkcji? Nasz serwis Sony posiada wieloletnie doświadczenie. Twój Sony Xperia będzie jak nowy.

Wymiana obudowy Sony Xperia

Być może bardzo mocno porysowałeś obudowę swojego telefonu Sony Xperia. Być może upuściłeś telefon i obudowa pękła. Czy to jest powód, dla którego nie możesz używać swojego telefonu? Nie ma problemu z naszą usługą wymiany obudowy Sony Xperia. Wymienimy obudowę Twojego telefonu, a Ty będziesz mógł cieszyć się nowym wyglądem swojego Sony Xperia.

Wymiana przycisku zasilania w Sony Xperia

Czy Twój Sony Xperia nadal się nie włącza? Przycisk zasilania jest wciśnięty, ale nic się nie dzieje. Może to być uszkodzenie przycisku Power, a nie całego smartfona Sony Xperia. Po przeprowadzeniu diagnostyki, nasz specjalista w Sony Serwis w krótkim czasie wymieni przycisk "Power". Przycisk Power w Twoim Sony Xperia znów będzie działał.

Wymiana mikrofonu w Sony Xperia

Lubisz rozmawiać przez telefon, gdy druga osoba nie słyszy? Aby się z kimś skontaktować, musisz pisać SMS-y? Mikrofon w Twoim Sony Xperia nie działa. Bez sprawnego mikrofonu nie będziesz w stanie prowadzić rozmowy z telefonem. Jest to częsty problem z telefonem. Może on być spowodowany wieloma czynnikami. Nasi specjaliści mogą wymienić mikrofon w Sony Xperia. Nie jest to trudne. Naprawa odbędzie się szybko i przy użyciu najlepszej jakości części. Znów możesz cieszyć się korzystaniem z telefonu i nie potrzebować dodatkowego sprzętu.

Wymiana aparatu w Sony Xperia

Jesteś fanem robienia zdjęć swoim Sony Xperia, ale aparat nie działa? Może zauważasz, że coś jest nie tak podczas robienia zdjęć? Nasz serwis Sony zapewni Ci profesjonalną pomoc w zdiagnozowaniu i usunięciu problemu. Naprawią Twój Sony Xperia za uczciwą cenę i w szybkim czasie. Nadal będziesz mógł robić zdjęcia z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

Wymiana szybki aparatu Sony Xperia

Czy zauważyłeś jakieś niedoskonałości na swoich zdjęciach? Być może Twoja Xperia została upuszczona i szkło chroniące zostało popękane. Nasz serwis Sony w Krakowie może Ci pomóc. Jesteśmy w stanie szybko wymienić każdy aparat Xperia. Wiemy, że wypadki się zdarzają. Nasi klienci kochają nas za to, że je naprawiamy. Odwiedź nasz serwis i przekonaj się jakie to jest proste.

Wymiana głośnika Sony Xperia

Twój telefon nie dzwoni? Twój głośnik Sony Xperia nie wydaje żadnych dźwięków. Irytujesz swoich znajomych nie odbierając telefonu. Najprawdopodobniej jest to uszkodzony głośnik. Na przykład małe uderzenie może spowodować uszkodzenie. Nasz Sony serwis Kraków zapewnia szybką i niedrogą diagnozę oraz naprawę Twojego głośnika Sony Xperia.

Wymiana gniazda usb Sony Xperia.

Nie możesz naładować swojego Sony Xperia? W dzisiejszych czasach większość ludzi używa swoich smartfonów do pisania SMS-ów, rozmawiania i robienia zdjęć. Największy problem z żywotnością baterii Twojego Sony Xperia jest wtedy, gdy przestaje się on ładować. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe, jeśli gniazdo jest uszkodzone. Najczęstsze przyczyny uszkodzenia gniazda to uszkodzone styki i przerwane ładowanie (gniazdo usb). Naprawa lub wymiana gniazda ładowania w Sony Xperia może być wykonana szybko i za rozsądną cenę.

Wymiana gniazda sim Sony Xperia

Twoja karta SIM Sony Xperia została nieprawidłowo zainstalowana i podczas demontażu uszkodziłeś SLOT. Jest to częsta przyczyna uszkodzenia gniazda karty SIM. Uszkodzenie to spowoduje, że Twój Sony Xperia nie będzie mógł wykonywać połączeń telefonicznych, wysyłać SMS-ów ani korzystać z internetu bez połączenia WiFi. Po zdiagnozowaniu problemu, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, SMS-em lub przez internet w normalny sposób.

Wymiana slotu microSD Sony Xperia

Czy Twoja Sony Xperia posiada za mało pamięci? Telefon nie rozpoznaje karty microSD po jej zainstalowaniu. Uszkodzone gniazdo microSD jest częstym powodem braku dodatkowej pamięci w Sony Xperia. Może się to zdarzyć, gdy karta nie została poprawnie zainstalowana, co prowadzi do wygięcia styków. Nasz Sony serwis może naprawić lub wymienić gniazdo microSD w Sony Xperia w ciągu 30 minut.

Sony status naprawy

Sprawdzaj status naprawy Sony

Gdy zostawiasz telefon w naszym serwisie Sony, to zawsze możesz liczyć na świetną obsługę. W dowolnym momencie możesz uzyskać informację na temat statusu naprawy Twojego urządzenia. Aczkolwiek staramy się dokonać naprawy tak szybko, jak to jest możliwe. Szacowany czas oczekiwania na naprawiony telefon jest w granicach 2-3 godzin, aczkolwiek większość napraw wykonujemy w przeciągu 30 minut. Tak więc status naprawy Sony jest bardzo wygodną opcją w naszym serwisie GSM Guru. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Przewiń do góry