Slide naprawa telefonow fachowo gsmserwis XIAOMI SAMSUNG IPHONE HUAWEI MOTOROLA HONOR

Wymiana szybki w telefonie – na co zwrócić uwagę?

Wymiana szybki w smartfonie to jedna z najczęściej występujących napraw. W tym poradniku dowiesz się, na co zwrócić uwagę, decydując się na taką usługę oraz dlaczego warto postawić na nasz serwis. W niniejszym poradniku przeczytasz:

Dlaczego naprawa szybki w telefonie jest konieczna?

Jak wymiana szyby w telefonie wpłynie na jego estetykę?

Jakie korzyści przyniesie wymiana wyświetlacza w telefonie?

Dlaczego wymiana szybki w telefonie powinna odbywać się w sprawdzonym serwisie?

Ile kosztuje naprawa szybki w telefonie?

Czy długo trwa wymiana szybek w telefonach?

Czy wymiana szkła w telefonie może być tania, a zarazem profesjonalna?

Czym się różni wymiana szkła a wyświetlacza w telefonie ?

gsmguru wymiana szybki

tanio i sprawnie

Wymiana szybki w smartfonie – jedna z najczęstszych usterek

Wystarczy jedna nieuważna chwila, aby wyświetlacz pękł. Wymiana szybki to problem, z którym bardzo często do serwisów przychodzą klienci. Oczywiście wysokiej jakości etui może zamortyzować upadek smartfona, a szkło hartowane ochronić wyświetlacz, jednak nie każdy stosuje takowe zabezpieczenia. Obok napraw zawieszającego się smartfona czy problemów z baterią, to właśnie naprawa szybki w telefonie stanowi jedną z najczęstszych usług, z jakimi mierzą się serwisy. Nic dziwnego, gdyż dzisiaj zabieramy ze sobą smartfony wszędzie. Wystarczy, że urządzenie upadnie na chodnik czy podłogę w domu i wymiana szybki będzie konieczna.

fachowa pomoc

Wymiana szybek w telefonach – liczy się profesjonalizm

Aby wymiana wyświetlacza w telefonie została przeprowadzona perfekcyjnie, warto odwiedzić sprawdzony serwis. Pamiętaj, że taka naprawa to nie koniec świata i fachowcy doskonale sobie z nią poradzą. Po dokonaniu usługi „wymiana wyświetlacza” warto zabezpieczyć swój smartfon i sięgnąć po wspomniane już etui i szkło hartowane. Wiele osób zamiast szkła wybiera jednak folię, lecz nie jest to zalecane rozwiązanie z uwagi na znacznie niższą wytrzymałość.

dobra robota!

Wymiana szybki w telefonie – liczy się design

Wymiana szybki będzie ważna również z powodów estetycznych. Po smartfona sięgamy w towarzystwie znajomych, na ważnych spotkaniach w firmie, a także podczas spacerów z przyjaciółmi. Uszkodzony smartfon po prostu nie wygląda dobrze. Naprawa wyświetlacza sprawi, że Twój telefon znowu nabierze blasku i szyku. Zadbaj o jego wygląd i korzystaj ze wszystkich funkcji bez ograniczeń.

Wymiana szybki – dlaczego to tak ważne?

Nie ulega wątpliwości, że wszystkie naprawy należy wykonywać na bieżąco. Zbita szybka w telefonie to również usterka, którą trzeba wyeliminować natychmiast, gdyż znacznie obniża komfort pracy. Użytkownik nie może dostrzec najważniejszych informacji i normalnie korzystać z urządzenia. Nie tylko utrudnia to surfowanie w internecie i korzystanie z aplikacji, ale przede wszystkim nawiązywanie kontaktów. Wymiana ekranu w telefonie powinna być przeprowadzona od razu po wystąpieniu uszkodzenia. Wszystko po to, abyś mógł korzystać ze smartfona bez żadnych kompromisów i cieszyć się ponadprzeciętnym komfortem. To niezwykle ważne, gdyż smartfon towarzyszy Ci na co dzień.

opłaca się!

Wymiana szybki w telefonie – cena

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie dotykowym. W tej kwestii dużo zależy od tego, w jakim serwisie odbywa się wymiana szybki. W przeciwieństwie do niektórych usług, w naszym punkcie znajdziesz bardzo atrakcyjną ofertę. Klienci docenili ją ze względu na znakomity stosunek ceny do jakości. Pamiętaj, że w niektórych drogich serwisach, w przypadku usługi, jaką jest wymiana szybki w telefonie – cena może Cię zszokować. Ponadto to, ile kosztuje naprawa szybki w telefonie, nie zawsze idzie w parze z jakością. Postaw więc na niedrogie, a zarazem fachowe rozwiązanie i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać. Przed dokonaniem naprawy, zawsze informujemy klienta, ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie dotykowym. Ponadto taką informację uzyskasz, dzwoniąc pod nasz numer telefonu lub pisząc maila. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów i zawsze stawiamy na wygodne rozwiązania. Odwiedź nasz punkt i przekonaj się, że wymiana szybki w telefonie dotykowym może być tania, a zarazem fachowa.

naprawa telefonow fachowo gsmserwis
wymiana szybki krakow
wymiana szybki krakow gsmguru

same korzyści!

Wymiana szybki – komfort w zasięgu ręki

Wymiana matrycy w telefonie to dziś proste zadanie. Wystarczy odnaleźć dobry serwis, a doświadczeni fachowcy zajmą się resztą. Jeżeli więc Twój smartfon upadł, a szybka rozsypała się w drobny mak, nie panikuj. Przynieś do nas urządzenie lub zadzwoń i umów się na dogodny termin wizyty. Przedstawimy Ci koszt wymiany szybki w telefonie, dokonamy perfekcyjnej naprawy, a następnie smartfon wróci do Ciebie. Komfort nigdy nie był tak blisko. Wymiana matrycy w telefonie realizowana jest szybko i fachowo. Korzystamy z najlepszych narzędzi i dobrodziejstw nowoczesnej technologii, co przekłada się na najwyższą jakość usługi zadowolenie klientów. Ponadto wymiana szybki w naszym serwisie stanowi niedrogą usługę. Bardzo atrakcyjny koszt wymiany szybki w telefonie, indywidualne podejście oraz najwyższa dokładność to elementy, które nas wyróżniają!

eksperci gsm guru

Wymiana ekranu dotykowego – zadanie dla ekspertów

Pamiętaj, aby pod żadnym pozorem nie dokonywać napraw samemu. Wymiana szybki bez odpowiednich narzędzi może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Nie obędzie się również bez doświadczenia i fachowego spojrzenia na usterkę. Wymiana szybki wyświetlacza to znaczny krok w stronę komfortu. Czas zapomnieć o wszelkich kompromisach.

Wymiana szkła w telefonie – same korzyści

Nie ulega wątpliwości, że wymiana szybki w telefonie dotykowym to same korzyści. Przede wszystkim Twój smartfon ponownie stanie się funkcjonalny. Będziesz mógł z powodzeniem dzwonić, wysyłać wiadomości, przeglądać aplikacje czy strony internetowe. Ponadto pęknięta szybka nie będzie już odstraszać wyglądem – wręcz przeciwnie, Twój smartfon znowu stanie się miły dla oka.

gsmserwispl wymiana szybki

Wymiana ekranu dotykowego to usługa przeznaczona dla wszystkich osób, które pragną cieszyć się ponadprzeciętną wygodą korzystania z urządzenia, a także miłośników ładnego designu. Wystarczy przynieść smartfona do serwisu i poczekać na realizację usługi. Wszystko odbywa się szybko i fachowo, a smartfon wróci do Ciebie odmieniony. Ponadto wymiana wyświetlacza oznacza zupełnie nową jakość. W naszym serwisie otrzymasz wysokiej klasy szybkę, która wyróżnia się kapitalną wytrzymałością na uszkodzenia. Ponadto uzyskasz kilka cennych porad, jak chronić telefon.

gsm guru

Zbita szybka w telefonie? Wybierz dobry serwis!

Wymiana szybki to usługa, która musi być wykonana profesjonalnie. Co to oznacza? Otóż każda naprawa wyświetlacza powinna być realizowana przez doświadczonych fachowców, którzy do swojej pracy podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i zawsze korzystają z profesjonalnych narzędzi. Wymiana ekranu w telefonie to jedna z usług, które realizuje nasz serwis. Tworzymy zespół prawdziwych profesjonalistów i cechuje nas wieloletnie doświadczenie. Znamy wszystkie zakamarki smartfonów i proponujemy klientom najlepsze rozwiązania na rynku. Pamiętaj, że wymiana szybki wyświetlacza to dla naszych ekspertów nic trudnego. 

Wszystkie naprawy realizowane są bardzo szybko i sprawnie. Jeżeli Twój wyświetlacz pokrywa pęknięta szybka, przynieś go do nas. Fachowcy dokładnie zbadają problem i zaproponują wymianę. Wymiana ekranu w telefonie to jedna z usług, które realizuje nasz serwis. Tworzymy zespół prawdziwych profesjonalistów i cechuje nas wieloletnie doświadczenie. Znamy wszystkie zakamarki smartfonów i proponujemy klientom najlepsze rozwiązania na rynku. Pamiętaj, że wymiana szybki wyświetlacza to dla naszych ekspertów nic trudnego. Wszystkie naprawy realizowane są bardzo szybko i sprawnie. Jeżeli Twój wyświetlacz pokrywa pęknięta szybka, przynieś go do nas. Fachowcy dokładnie zbadają problem i zaproponują wymianę.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie? Oto ceny 2021

Nierzadko się zdarza, że na naprawę telefonu trzeba wydać sporo pieniędzy. Wymiana ekranu jest najczęstszym powodem uszkodzeń. Warto zadać sobie pytanie: Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie? Porównamy koszty wymiany szybki w kilku modelach i omówimy różnice. Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie? Lokalizacja naprawy również będzie miała wpływ na ostateczny koszt. Duże miasta w zachodnich województwach mają najwyższe stawki za naprawę. Pod względem cenowym często atrakcyjniejsze są serwisy zlokalizowane w mniejszych miejscowościach. Kraków ma najbardziej korzystne stawki za wymianę szkieł w aparacie fotograficznym.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie w GSM Guru?

Dowiedz się, ile to kosztuje. Zadzwoń do serwisu lub udaj się do naszego punktu naprawy w Krakowie. Nowoczesne smartfony oferują wiele wspaniałych funkcji, ale mogą być również bardzo delikatne. Smartfony mogą zostać poważnie uszkodzone w wyniku upadku z wysokości. W skrajnych przypadkach konieczna może być wymiana telefonu. Często usterka jest tak poważna, że konieczna jest wymiana szkła. Jaki jest tego koszt?

wymiana szybki w telefonie

W naszym serwisie w ciągu kilku godzin można naprawić pękniętą lub zbitą szybkę. Koszt usługi to 100 zł. Pęknięta szybka to koszt około 240 zł. Jest to średnia stawka za wymiana szybki w telefonie w średnim przedziale cenowym. Naprawa nowszych modeli może być nieco droższa. Zbita szybka nie musi znajdować się w aparatach naszych telefonów. Dzięki temu będziemy mogli zaoszczędzić na kosztach wymiany digitizera. Koszt wymiany aparatu z pękniętą szybką może oscylować w granicach 80-120 zł. Podane powyżej ceny mają jedynie charakter informacyjny.

gsm guru

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie – to jest najczęściej zadawane pytanie

Uszkodzenie szybki nie musi oznaczać, że smartfon nie będzie nadawał się do użytku. Wystarczy znaleźć odpowiedni serwis naprawczy. Czy zawsze są one w przystępnej cenie? Niestety, nie. Najpierw należy ustalić, czy dla danego modelu telefonu dostępne są części zamienne. Serwis potwierdzi, że naprawa jest możliwa, ale będzie musiała być sprowadzona z zagranicy. Podnosi to koszt naprawy i oznacza konieczność oczekiwania. Telefon o wartości 200 zł lub więcej zostanie uznany za niesprawny. Prawdopodobnie wymiana szybki w telefonie o wartości 200 złotych będzie kosztowała więcej niż zakup nowego.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie – z czego się składa cena?

Trudno jest udzielić dokładnej odpowiedzi. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest cena wyświetlacza. Może się ona wahać od 100 zł do 400 zł, a nawet więcej. Zasadą jest, że im droższy telefon, tym mniej wydamy na część zamienną. Koszt wymiany może nie ograniczać się do wyświetlacza, ale również szkła do aparatu. W tym przypadku koszt nie powinien przekroczyć 100zł. Nie zapomnijmy dodać, że naprawa może wymagać również gniazda ładowania. Ten dodatkowy wydatek to około 100 zł. Czy to już koniec? Niestety nie. Mimo, że mamy część, to za usługę musimy zapłacić. Koszt usługi i miejsce, w którym będzie ona wykorzystywana, wpłynie na to, ile wyniesie. Dla niektórych firm wymiana szybki w telefonie może kosztować kilkaset złotych, podczas gdy dla innych może to być ponad 100 zł.

Przewiń do góry