Kraków Serwis GSM - usługi naprawy

Kraków serwis GSM oferuje kompleksową usługę naprawy telefonów i smartfonów. Jako profesjonalny serwis pogwarancyjny specjalizujemy się zarówno w naprawie uszkodzeń mechanicznych, jak i uszkodzeń programowych. Posiadamy wyłącznie profesjonalne narzędzia oraz części zamienne do różnych modeli urządzeń mobilnych. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chętnie podejmą się realizacji każdego zlecenia.

kraków serwis gsm

Naprawimy!

Twój smartfon uległ awarii? W takim razie świetnie trafiłeś!

Zajmujemy się naprawą urządzeń takich marek jak Apple iPhone, Samsung, LG czy Huwaei. Wszelkiego rodzaju prace serwisowe przeprowadzane są na miejscu – w naszym punkcie. Serwisujemy zarówno nowoczesne modele, jak i urządzenia nieco starszej daty. Serwis telefonów Kraków znajduje się w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu trafisz do nas bez problemu.

Naprawa w dobrej cenie!

Zastanawiasz się, czy naprawa smartfonu jest opłacalna? Wszystko tak naprawdę zależy od modelu uszkodzonego urządzenia oraz rodzaju usterki. Niemnie jednak zawsze warto zasięgnąć opinii doświadczonego specjalisty. Niekiedy może okazać się, że naprawa usterki zajmie dosłownie kilka minut, a jej koszt będzie znacznie mniejszy, niż się spodziewaliśmy!

profesjonalizm

Naprawa telefonu – dlaczego należy powierzyć to profesjonalistom?

Co zrobić w przypadku uszkodzenia smartfonu? To pytanie zadaje sobie każdy posiadacz nowego urządzenia, który znalazł się w kryzysowej sytuacji. Jednym z możliwych i zarazem najbezpieczniejszych rozwiązań jest oddanie uszkodzonego telefonu do sprawdzonego serwisu GSM. Dotyczy to oczywiście tych smartfonów, które nie są już objęte gwarancją producenta. Warto pamiętać o tym, że pracownicy profesjonalnych serwisów używają wyłącznie nowoczesnych narzędzi, co umożliwia dokonanie szybkiej diagnozy usterki, a tym samym znacznie skraca czas naprawy urządzenia. Co więcej, właściciele uszkodzonych telefonów mogą liczyć także na odzyskanie ważnych danych i plików. To jednak nie wszystko! Dobry serwis GSM zawsze daje gwarancje swoim klientom na wykonaną usługę. Dzięki temu w sytuacji, kiedy wymieniona lub naprawiona część w dalszym ciągu nie działa prawidłowo, mogą oni złożyć reklamację i ubiegać się o ponowne nieodpłatne serwisowanie urządzenia. Pamiętaj o tym, że samodzielne majsterkowanie przy urządzeniu może wyrządzić więcej szkód niż pożytku. 

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu GSM!

Oto lista najczęściej pojawiających się usterek w smartfonach oraz przyczyny ich występowania. Specjalizujemy się w naprawie telefonów takich marek jak: APPLE IPHONE, HTC, HUWAEI, LG, NOKIA, MOTOROLA, SAMSUNG, SIMENS, SONY.

Nie działa Bluetooth lub Wi-Fi

Przyczyną problemów zarówno z Bluetooth, jak i Wi-Fi jest uszkodzenie elementów zlokalizowanych na płycie głównej, które są odpowiedzialne za transmisję danych. Tego typu usterki zazwyczaj powstają w wyniku zawilgocenia, zalania bądź upadku telefonu na twarde podłoże. W takich sytuacjach jednym z najkorzystniejszych rozwiązań jest odwiedzenie Kraków serwis GSM.

Niektóre z aplikacji nie działają prawidłowo

To dosyć powszechny problem wśród posiadaczy smartfonów. Głównym powodem problemów z aplikacjami jest brak aktualnej wersji oprogramowania bądź uszkodzenie jednego z elementów wymaganego do prawidłowego funkcjonowania danej aplikacji.

Problemy z wyświetlaczem

Niewłaściwe wyświetlanie obrazów, pojawiające się na ekranie charakterystyczne ciemnozielone odbarwienia bądź pionowe pasy mogą wskazywać na uszkodzenie panelu LCD lub zawilgocenie układu graficznego płyty głównej. Warto pamiętać o tym, że choć naprawa tej usterki nie należy do najtańszych, to jest ona możliwa!

Urządzenie nie czyta karty SIM

Jeśli telefon nie wykrywa karty SIM to prawdopodobnie awarii uległy piony czytnika kart SIM. Mogło to się stać na skutek np. zawilgocenia lub mechanicznego uszkodzenia urządzenia.

Samoczynnie usuwanie się plików

Uszkodzenie pamięci to kolejna z częstych przyczyn odwiedzin naszego serwisu przez posiadaczy smartfonów. Nagłe znikanie zdjęć, nagrań wideo czy ważnych dokumentów - to charakterystyczne symptomy wskazujące na awarię pamięci. Główną przyczyną występujących problemów, podobnie jak w większości przypadków jest uszkodzenie mechaniczne bądź zalanie sprzętu.

Urządzenie wyłącza się samoczynnie

To jedna z najczęściej pojawiających się usterek, jeśli chodzi o smartfony. Urządzenie, które samoczynnie się wyłącza lub zawiesza w trakcie pracy, prawdopodobnie w przeszłości uległo zalaniu bądź poważnemu uszkodzeniu mechanicznemu. Przyczyną występujących problemów w większości przypadków jest awaria płyty głównej lub oprogramowania.

Uszkodzony mikrofon rozmów lub zewnętrzny

Awaria układu audio znajdującego się na płycie głównej bądź usterka jednego z mikrofonów (zewnętrznego lub wewnętrznego) zazwyczaj skutkuje zakłóceniami podczas rozmów telefonicznych oraz rejestracją kiepskiej jakości dźwięku. Główną przyczyną usterek mikrofonów w smartfonach jest ich zanieczyszczenie lub wstrząs wywołany upadkiem z wysokości na twarde podłoże.

Kraków serwis GSM - zakres usług serwisowych

Świadczymy usługi w zakresie między innymi:

szybko i sprawnie

Kraków serwis GSM – naprawa telefonu w kilku krokach

Naprawa telefonów/smartfonów w Kraków serwis GSM odbywa się szybko i sprawnie. Proces ten składa się z kilku prostych etapów.

Przewiń do góry