Kraków serwis telefonów - GSM GURU

Nasz punkt naprawczy to profesjonalny serwis pogwarancyjny, oferujący kompleksową usługę naprawy telefonów komórkowych. Rozwiązujemy zarówno problemy programowe, jak i te związane z uszkodzeniami mechanicznymi. Kraków serwis telefonów znajduje się w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu łatwo do nas dotrzesz. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół serwisantów poradzi sobie z każdą awarią i usterką. Naprawiamy smartfony takich marek jak Apple iPhone, Samsung, Huawei, LG, Nokia i wiele innych. Posiadamy części zamienne do większości modeli telefonów z dotykowym wyświetlaczem, co umożliwia szybką wymianę np. wyświetlacza lub baterii. Wszelkie naprawy przeprowadzane są na miejscu – w naszym punkcie serwisowym.

Naprawiamy m.in. telefony: APPLE IPHONE, HTC, HUWAEI, LG, NOKIA, MOTOROLA, SAMSUNG, SIMENS, SONY.

kraków serwis telefonów
krakow serwis gsmguru

serwis pogwarancyjny

Jak długo trwa naprawa urządzenia?

Proces serwisowania telefonu składa się z trzech etapów. Pierwszym jest oczywiście opisanie problemu i dokładne obejrzenie urządzenia przez serwisanta. Po przeprowadzeniu darmowej ekspertyzy pracownik serwis telefonów Kraków informuje właściciela o występujących usterkach, przypuszczalnym czasie serwisowania oraz orientacyjnym koszcie usunięcia awarii. Odbierając naprawione urządzenie, klient otrzymuje gwarancję na wykonaną usługę.

Naprawa, zdecydowanej większości usterek przebiega szybko i sprawnie – zazwyczaj od trzydziestu minut do godziny. Niekiedy, w przypadku nieco bardziej skomplikowanych uszkodzeń czas ten może się wydłużyć nawet do kilku dni. Nasi serwisanci do każdego zadania podchodzą z dużym profesjonalizmem i należytą uwagą, tak aby w możliwie, jak najkrótszym czasie zwrócić Państwu w pełni sprawnie działający telefon.

Niebezpieczny kontakt z wodą

Posiadacze smartfonów muszą pamiętać o tym, że urządzenia te są niezwykle wrażliwe na destrukcyjne działanie wody. Dlatego też zabierając je ze sobą nad jezioro, basen, a nawet do łazienki powinniśmy być szczególnie ostrożni. Wystarczy chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Wbrew pozorom zalany telefon nie nadaje się jedynie do wyrzucenia – urządzenie przy użyciu odpowiednich narzędzi, wiedzy i doświadczeniu z powodzeniem można naprawić.

zalany telefon

Kraków serwis telefonów - naprawa po zalaniu

Kluczowe są pierwsze minuty po zalaniu telefonu wodą. Przede wszystkim w pierwszej kolejności należy wyciągnąć baterię, kartę pamięci oraz kartę SIM, delikatnie osuszyć urządzenie przy pomocy ręcznika, a następnie udać się do Kraków serwis telefonów.  Koszt naprawy zalanego telefonu jest zależny od kilku czynników, w tym między innymi stopnia uszkodzenia podzespołów. Stanowczo przestrzegamy przed suszeniem telefonu suszarką, w piekarniku bądź w naczyniu wypełnionym ryżem. Co więcej, zalanego urządzenia pod żadnym pozorem nie wolno podłączać do ładowarki.

Co najczęściej psuje się w smartfonach?

Każdy telefon, nawet ten najdroższy po pewnym czasie może odmówić nam posłuszeństwa. Intensywna eksploatacja oraz niewłaściwe użytkowanie sprzętu to główne przyczyn usterek smartfonów. Chcesz wiedzieć, z jakimi problemami zazwyczaj zmagają się nasi klienci?

Wyświetlacz

Uszkodzony wyświetlacz to bez wątpienia jedna z najczęstszych usterek smartfonów. I nie ma w tym nic dziwnego, skoro w najnowszych modelach zajmuje on nawet do 90% powierzchni przedniego panelu, przy czym jest on niezwykle delikatny. Upadek nawet z niewielkiej wysokości może doprowadzić do poważnego uszkodzenia ekranu. Cena naprawy w tym przypadku uzależniona jest oczywiście od modelu telefonu. Niemniej, nieco tańszym rozwiązaniem jest wymiana uszkodzonego elementu na nowy tzw. refabrykacja telefonu. Pamiętaj, najlepszym sposobem na zabezpieczenie delikatnego wyświetlacza urządzenia jest wyposażenie go w specjalne szkło hartowane bądź folię ochronną.

Gniazdo ładowania baterii

Zdecydowana większość posiadaczy smartfonów ładuje swoje urządzenia codziennie, jednocześnie z nich korzystając. Takie nieodpowiedzialne zachowanie sprawia, że gniazdo ładowania baterii, zaraz po wyświetlaczu psuje się najczęściej. Główną przyczyną usterki są oczywiście przypadkowe naprężenia i szarpnięcia kabla, mogą okazać się zabójcze dla delikatnej budowy gniazda ładowania. Niestety, w sytuacji wystąpienia awarii tej części urządzenia pozostaje tylko wizyta w Kraków serwis telefonów.

Używanie nieodpowiedniej ładowarki

Choć tanie zamienniki oryginalnych ładowarek cieszą się dużą popularnością wśród posiadaczy smartfonów, to należy pamiętać o tym, że bywają one zabójcze dla nowych urządzeń. Korzystanie z nieoryginalnych ładowarek może doprowadzić do trwałego uszkodzenia układu ładowania, co wiąże się z koniecznością wizyty w serwisie telefonów.

Zakres usług serwisowych:

bateria

Kraków serwis telefonów - kiedy zdecydować się na wymianę baterii w telefonie?

Posiadacze nowoczesnych i intensywnie eksploatowanych smartfonów po pewnym czasie ich użytkowania narzekają na zbyt słabą, niewydajną baterię. Zastanawiasz się, jakie charakterystyczne oznaki wskazują na konieczność jej wymiany? Do tych najbardziej typowych zaliczamy oczywiście dosyć szybkie rozładowywanie się akumulatora, nieustannie niski poziom baterii pomimo jej kilkugodzinnego ładowania oraz spowolnienie niektórych funkcji urządzenia. Wystawianie telefonu na długotrwały kontakt z mrozem lub skrajnie wysoką temperaturą – to główne przyczyny wpływające na wydajność baterii. Oprócz tego warto pamiętać o tym, że akumulatory znajdujące się na wyposażeniu najnowocześniejszych modeli smartfonów niezbyt dobrze znoszą całkowite rozładowywanie. W tym przypadku najlepszym z możliwych rozwiązań będzie dokonanie wymiany starej baterii na nową w Kraków serwis telefonów. Dysponujemy częściami zamiennymi do różnych modeli telefonów – dzięki nowemu akumulatorowi Twoje urządzenie odzyska nawą sprawność, co z kolei pozytywnie przełoży się na komfort jego użytkowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

GSM GURU

Przewiń do góry