Naprawa telefonów Kraków w GSM GURU

Szukasz odpowiedniego miejsca, w którym fachowcy naprawią uszkodzony telefon? W takim razie świetnie trafiłeś! Naprawa telefonów Kraków – to GSM GURU! Nasz Serwis Telefonów Kraków wykonuje naprawy wielu modeli smartfonów czy tradycyjnych telefonów komórkowych. Możesz liczyć m.in. na możliwość naprawy urządzeń marek takich jak: Samsung, LG, Iphone, Xiaomi, Motorola czy Huawei. Naprawisz u nas wyświetlacz, wymienisz baterię i szybkę oraz pomożemy, kiedy dopadną Cię inne usterki. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące innych możliwych do naprawienia uszkodzeń w Twoim sprzęcie.

naprawa telefonow krakow 1
naprawa telefonow krakow

Guru od napraw

Sprawna pomoc i fachowa diagnoza

Nie lada wyzwaniem jest opisanie wszystkich napraw, które możemy wykonać. Jeśli, którejś, na której Ci zależy, tu nie znalazłeś, koniecznie się z nami skontaktuj! Ze swojej strony możemy zapewnić, że nasz zespół składa się z samych długoletnich specjalistów, którzy przed postawieniem diagnozy, nie tkną Twojego telefonu. U nas zawsze możesz liczyć na bezpłatną diagnozę oraz na sprawnie i szybko usuniętą usterkę!

Naprawa telefonów Kraków – bateria do wymiany

Posiadasz nowoczesny typ smartfona, który nie posiada już tak łatwo wymienialnej baterii? Najwidoczniej jest ona zamocowana na stałe do obudowy Twojego telefonu. Jest to, co prawda, lekkie utrudnienie, jednak jest to możliwe, aby wymienić ją na nową. Nie ma problemu, aby rozkleić Twój telefon i dostać się do niesprawnej już baterii. Mamy fach w rękach, dlatego możesz liczyć na to, że telefon wróci do Ciebie z nową baterią, bez żadnych śladów naruszeń.

Gniazdo ładowania

Uszkodzone gniazdo ładowania

Twój smartfon nagle przestał się ładować? Bardzo możliwe, że doszło do uszkodzenia gniazda ładowania. Dzieje się tak najczęściej, kiedy źle podłączamy kabel ładowarki do smartfona, więc gniazdo po jakimś czasie jest po prostu wyrobione. Każdy nieraz przechodził taką sytuację, kiedy musiał ułożyć kable i telefon tak, aby dało się ładować telefon. Jednak na dłuższą metę jest to po prostu męczące. W takiej sytuacji najlepiej wymienić złącze ładowania i operację tą można wykonać praktycznie w każdym modelu telefonu. Polega ona na wymianie płytki wraz z gniazdem ładowania. W niektórych modelach konieczna będzie również wymiana złącza słuchawkowego oraz mikrofonu. Czasem jedynym zabiegiem, który należy wykonać, jest wymiana samej baterii. Niezależnie od tego, jaki masz model telefonu, koniecznie zgłoś się do nas, abyśmy mogli wymienić uszkodzone gniazdo telefonu. Naprawa telefonów Kraków to nasza specjalność.

Zalany telefon – co teraz?

Chyba każdy z nas miał taką sytuację, że zalał lub prawie zalał telefon, co może się wydarzyć w naprawdę prosty sposób. A żeby uszkodzić telefon, wcale nie potrzeba dużej ilości płynu, ponieważ elektronika tego urządzenia jest bardzo delikatna. Jeśli oddasz nam swój zalany telefon, możemy go wyczyścić i doprowadzić do stanu używalności. A Ty powinieneś w późniejszym czasie, odkładać go jak najdalej jakiegokolwiek płynu oraz odzwyczaić się od używania go w wannie.

Nie działający mikrofon?

Twój rozmówca przestaje Cię słyszeć? W takim razie doszło do uszkodzenia mikrofonu, który jest niezbędny, aby móc przeprowadzać rozmowy. Udaj się więc do nas, a my wycenimy koszt naprawy lub wymiany mikrofonu na nowy. Uszkodzony mikrofon nie musi od razu wiązać się z zakupem nowego telefonu.

Popsute gniazdo słuchawkowe – naprawa telefonów Kraków

Podłączanie na siłę słuchawek do telefonu, może skończyć się wizytą w naszym serwisie, ponieważ będzie trzeba wymienić gniazdo podłączania na nowe. Nie zachęcamy do tego, aby wymieniać je samodzielnie, ponieważ może dojść do uszkodzenia innych części w telefonie. Najlepiej oddaj tę naprawę w ręce naszych fachowców, którzy szybko i sprawnie przeprowadzą całą operację.

naprawa telefonow krakow 2

Po diagnozie problemu oraz ustaleniu cennika poinformujemy Cię o kosztach i podejmiesz decyzję odnośnie naprawy.

Wymień zbitą szybkę w telefonie

Czasem może okazać się, że należy wymienić lub naprawić zbitą szybkę w telefonie, a dla nas to żaden problem. Po wnikliwej analizie, na pewno zaproponujemy takie rozwiązanie, które będzie dla Ciebie satysfakcjonujące. Korzystamy tylko z najwyższej jakości części zamiennych, więc z pewnością, kiedy oddasz nam swój telefon do naprawy, zwrócimy Ci go w pełni sprawnego, trwałego i odpornego na mechaniczne uszkodzenia. Wymienimy Twoją szybkę w kilkanaście minut, do pół godziny, a Ciebie wyślemy w tym czasie na kawę.

Uszkodzona obudowa

Fakt, że nasze telefony dziś posiadają obudowy ze szkła, prowadzi do tego, że są one narażone na poważne uszkodzenia. Naprawa telefonów Kraków polega również na szybkim i skutecznym usunięciu różnorakich wad. Jeśli odwiedzisz nasz serwis, będziemy mogli ocenić uszkodzenia oraz poinformować Cię o kosztach i terminie naprawy Twojego telefonu. Po naprawie wróci do Ciebie smartfon, który będzie wyglądał jak nowy.

Popsuta lub porysowana kamera

Dziś wybierając nowy telefon, sprawdzamy jaki rodzaj kamery posiada. Jest to dla nas ważne, ponieważ za pomocą smartfona, możemy nagrywać filmy okolicznościowe, dzięki którym zapamiętamy najważniejsze chwile. Jeśli doszło do uszkodzenia kamery, wówczas nie pozostaje nic innego, jak udać się do profesjonalnego serwisu, gdzie zostaną wymienione wszystkie uszkodzone elementy!

Napraw uszkodzony wyświetlacz

Uszkodzenie, z którym najczęściej przychodzą do nas klienci, dotyczy wyświetlacza. Dzieje się tak dlatego, że wystarczy, iż telefon wysunie nam się z ręki, torebki lub przypadkiem na niego usiądziemy i już mamy wyświetlacz do naprawy. W wielu przypadkach nie nadaje się on już do użytku. Wówczas naprawa telefonów Kraków, polega na wymianie uszkodzonego wyświetlacza. Dodatkowo używamy tylko jakościowych zamienników, więc nie musisz martwić, się, że Twój smartfon nie będzie działał tak, jak należy.

Naprawimy Twój głośnik

Telefon jest od tego, aby móc dzięki niemu swobodnie rozmawiać. Jeśli nagle przestajesz dobrze słyszeć swojego rozmówcę, to najprawdopodobniej doszło do uszkodzenia Twojego głośnika. Wystarczy więc, że zajrzysz do naszego serwisu, a my zdiagnozujemy problem. Być może są to po prostu zanieczyszczenia, które dostały się do głośnika podczas użytkowania telefonu i wystarczy tylko się ich pozbyć.

Popsute klawisze volume lub power

Z racji tego, że niektóre przyciski na smartfonach są używane dość często, mogą się one zacząć po prostu wyrabiać, a czasem bez ich funkcjonowania ciężko jest korzystać z telefonu. Mikrostyki są delikatne i z czasem to naturalne, że przestają działać tak, jak należy. Drugą przyczyną może być dostanie się czegoś w obręb przycisku, co utrudnia jego działanie. W naszym serwisie znajdziesz odpowiednią, fachową pomoc.

Gniazdo karty sim

Naprawimy gniazdo karty sim lub pamięci SD

Niektórym może się wydawać, że żeby uszkodzić takie gniazdo, trzeba się mocno napracować. Jednak niekoniecznie. Wystarczy tylko w nieumiejętny sposób lub na siłę wsadzać daną kartę, aby szybko uszkodzić gniazdo. Jeśli już doszło do takiej sytuacji, nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko udać się do naszego serwisu, w którym wycenimy usługę i szybko usuniemy usterkę.

Przewiń do góry