Serwis GSM Kraków – sprawny telefon na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz fachowej pomocy przy naprawie swojego telefonu? W takim razie świetnie trafiłeś! Nasz serwis GSM Kraków to miejsce, w którym pracują sami długoletni fachowcy, którzy zapewnią Ci sprawną obsługę w zakresie napraw sprzętu, jak i wszelkiego oprogramowania. Zapewniamy naprawy telefonów wielu znanych, jak i mniej znanych marek. Zapraszamy w nasz serwis telefonów Kraków.

krakow serwis gsm
serwis gsm krakow

Szybko i sprawnie

Nie martw się o swój cenny czas

Nagle popsuł Ci się telefon i nie ma szans, aby podjechać z nim jeszcze tego samego dnia? Nie ma powodów do zmartwień, ponieważ jeśli jesteś z Krakowa, postaramy się odebrać od Ciebie Twój uszkodzony sprzęt. Na miejscu doprowadzimy go do porządku, a Ty otrzymasz swój telefon w pełni sprawny! Odwieziemy go do Ciebie, nie pobierając za to ani złotówki!

Jeśli chcesz skorzystać z takiej usługi, możesz wejść w zakładkę kontakt i przedzwonić pod podany numer telefonu, lub napisać do na email.

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu?

Nasz serwis GSM Kraków pozwoli Państwu na szybkie pozbycie się problemu, który mógł wyniknąć podczas różnych losowych sytuacji życiowych. Zajmujemy się naprawą zarówno tradycyjnych modeli telefonów komórkowych, jak i nowoczesnych smartfonów. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalizm i wysoką jakość obsługi klienta. Staramy się, aby większość napraw odbywała się od ręki na miejscu i nie trwała dłużej niż pół godziny. Zawsze, kiedy pojawią się Państwo w naszym serwisie, od razu zdiagnozujemy problem i powiadomimy o terminie wykonania usługi oraz o jej koszcie. W naszym cenniku nie ma ukrytych kosztów, więc nie muszą się Państwo martwić o jakiekolwiek przykre niespodzianki. Do każdego problemu podchodzimy w sposób indywidualny i zawsze staramy się, aby klient wyszedł od nas w pełni usatysfakcjonowany. Koniecznie sprawdź nasz serwis i przekonaj się, że warto nam zaufać.

 

fachowa diagnoza

Zaufaj profesjonalistom

Nasz serwis GSM Kraków istnieje na rynku już kilka dobrych lat i od samego początku naszym przeznaczeniem była naprawa telefonów. Cały nasz zespół składa się z doświadczonych osób, które nieustannie poszerzają swoją wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na najlepszą obsługę według określonych standardów.

Pogwarancyjny serwis, do którego Państwa zapraszamy, wyposażony jest w nowe rozwiązania technologiczne, dzięki czemu możemy przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane naprawy Państwa telefonów. Nie ważne czy sprzęt uległ zalaniu, czy pękł ekran, szybka czy uszkodzeniu uległo oprogramowanie. Podejmiemy się każdego wyzwania.

Nasze codzienne cele stawiane są na miarę rozwijającej się techniki, dlatego mogą Państwo udać się do nas z każdą marką telefonu, a my postaramy się pomóc.

Nie trać czasu!

Jeśli nie jesteś przekonany czy chcesz skorzystać akurat z usług naszego serwisu, możesz do nas zadzwonić i bez wychodzenia z domu, dowiedzieć się o kosztach związanych z daną naprawą. Ewentualnie możemy poprosić Cię o podesłanie zdjęć sprzętu, aby cena była wyliczona jak najbardziej dokładnie. Z nami nie musisz martwić się o puste kieszenie!

Jeśli będą Państwo chcieli skorzystać z naszych usług, jednak nie będzie możliwości naprawy na miejscu i czas realizacji usługi ulegnie wydłużeniu, wówczas podarujemy Państwu telefon zastępczy.

Dlaczego nie warto zwlekać z naprawą uszkodzonego telefonu?

Nasz serwis GSM Kraków zachęca do tego, aby nie zwlekać z oddaniem uszkodzonego telefonu do naprawy. Jeśli np. sprzęt uległ zalaniu, wówczas liczy się każda minuta, ponieważ woda czy inny płyn będzie niszczyła po kolei kolejne systemy elektroniczne. Przynosząc go do nas, od razu się nim zajmiemy.

W przypadku zbitej szybki posiadamy takie części zamienne na miejscu, więc nie trzeba bać się o wydłużony czas oczekiwania.

Jakie naprawy wykonuje nasz serwis GSM Kraków?

Poniżej przedstawiamy Ci zakres usług serwisowych, z których możesz u nas skorzystać.

serwis gsm guru krakow

Oprogramowanie

usuniemy blokadę SIM-LOCK

zaktualizujemy oprogramowanie

naprawimy oprogramowanie po złym rootowaniu

naprawimy pliki boot

utworzymy kopię zapasową danych

przeniesiemy dane

naprawimy oprogramowanie

przywrócimy starszą wersję

pomożemy i przeszkolimy z obsługi twojego telefonu

odzyskamy dane

przypomnimy hasła google

zainstalujemy potrzebne aplikacje i dodatkowe oprogramowanie

zamów kuriera

Wyślij do nas swój telefon

Jeśli brakuje Ci czasu na przyjechanie do naszego serwisu ze swoim uszkodzonym sprzętem, możesz go do nas przesłać kurierem. Kiedy tylko go do nas dostarczy, zdiagnozujemy problem i wycenimy koszt naprawy, po czym skontaktujemy się z Tobą i podejmiesz decyzję odnośnie wykonania usługi. Po naprawieniu telefonu spakujemy go, odpowiednio go zabezpieczając, po czym odeślemy w pełni sprawny sprzęt w Twoje ręce.

serwis gsm krakow 1

Etapy naprawy Twojego telefonu

Wymiana / naprawa części telefonu

wymienimy panele dotykowe

wymienimy szybki

wymienimy LCD

naprawimy płytę główną

serwis gsm krakow 2

wymienimy obudowę

nałożymy szkło hartowane

naprawimy układ na płycie głównej

wymienimy uszkodzone elementy

Przewiń do góry