Serwis telefonów komórkowych Kraków - gsm guru

Nasz serwis telefonów komórkowych Kraków zajmie się praktycznie każdą naprawą Twojego sprzętu, niezależnie czy chodzi o software czy hardware. Jeśli problemy z telefonem wystąpiły nagle, to zapraszamy Cię do naszego serwisu, w którym zdiagnozujemy Twój sprzęt, wycenimy a Ty podejmiesz decyzję, czy interesuje Cię naprawa czy też nie. Możesz zgłosić się do Serwis Telefonów Kraków z każdym modelem telefonu.

serwis telefonow komorkowych krakow
serwis telefonow komorkowych

fachowa pomoc

Telefon przestał ładować

To, że Twój sprzęt nagle przestał ładować, może mieć przyczynę w uszkodzonym gnieździe ładowania. Wówczas, aby pozbyć się problemu, należałoby je wymienić na nowe, aby nie musieć już ładować telefonu w jednej pozycji, która umożliwia naładowanie baterii. Złącze ładowania może się wyrobić od złego podłączania ładowarki, robienia czegoś na siłę i innych historii. W niektórych modelach, będzie również konieczność wymiany płytki z gniazdem wraz z mikrofonem i złączem słuchawkowym. Wiele przypadków dotyczy również samej baterii, po której wymianie, telefon nagle zaczyna ładować się poprawnie. Nasz serwis telefonów komórkowych Kraków, zaprasza Cię do siebie.

Serwis telefonów komórkowych, Kraków – pomożemy w każdej naprawie

Dobry serwis komórkowy to taki, który oferuje Ci najwyższą jakość usług i doskonałą obsługę klienta. W nasz placówce traktujemy każdego klienta indywidualnie i staramy się dawać najlepsze, najprostsze i najtańsze rozwiązania. Poniżej przedstawiamy Ci zakres usług, którym możemy objąć Twój sprzęt.

zbita szybki

Uszkodzona szybka w telefonie

Zbita szybka wygląda nieestetycznie i niechlujnie, dlatego jeśli Twój telefon posiada taką wadę, udaj się do naszego serwisu jak najszybciej, a my naprawimy ten problem. W lekkich przypadkach może dojść tylko do wymiany samej szybki. Jednak czasem należy wymienić cały ekran wraz z szybką dotykową, ponieważ przestał on oddziaływać na bodźce. Jeśli oddasz nam swój telefon w nasze ręce, zaproponujemy Ci najlepsze możliwe rozwiązanie. Naprawy nie trwają u nas długo, dlatego, że posiadamy wiele części zamiennych na miejscu, na które otrzymasz również dodatkową gwarancję.

Twój Serwis telefonów komórkowych w Krakowie

Poniżej zostały wymienione usterki, z którymi mamy do czynienia najczęściej. Jeśli nie widzisz tu takiej naprawy, o jaką Ci chodzi, zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać, czy ową naprawę przeprowadzamy.

Serwis telefonow komorkowych

Głośnik w telefonie nie działa

Jednym z ważniejszych elementów w każdym telefonie jest głośnik, dzięki któremu możemy słyszeć rozmówcę. Oczywiście służy on również do słuchania muzyki. To, że przestajemy przez niego cokolwiek słyszeć nie musi świadczyć o jego uszkodzeniu, ale o zabrudzeniu. Dlatego jeśli masz taki problem ze swoim smartfonem, zajrzyj do naszego serwisu a my sprawdzimy, jak naprawić tę usterkę.

Kamera w telefonie nie działa tak jak należy

W dzisiejszych czasach wybierając nowy telefon, chcemy, aby posiadał on wysokiej jakości kamerę, dzięki której możemy nagrywać ważne dla nas momenty. W sytuacji kiedy kamera przestaje działać tak jak należy, koniecznie udaj się do naszego serwisu. Na miejscu ocenimy co jest przyczyną złej jakości nagrań lub całkowitego braku działania kamery. Być może będzie konieczna profesjonalna wymiana uszkodzonych elementów, którą z chęcią przeprowadzimy.

Guziki w telefonie przestały działać

Każdy telefon posiada jakiekolwiek guziki, czy to POWER czy np. VOLUME. Z racji tego, że są one stosunkowo często używane, należy nastawić się, że w przyszłości będziemy musieli je wymienić. Jeśli i u Ciebie doszło do takiej usterki, to pamiętaj, że nasz serwis telefonów komórkowych Kraków, czeka na Ciebie, aby wymienić te przyciski, abyś mógł w komfortowy sposób znów użytkować swój sprzęt.

Wymiana baterii klejonej do obudowy

W większości nowoczesnych smartfonów, bateria jest przyklejona do obudowy, co wiąże się z trudniejszą jej wymianą. Nie warto podejmować się samodzielnej wymiany tej części, ponieważ często dzieje się tak, że jeśli zabieramy się do tego sami, przy okazji uszkadzamy obudowę lub inne elementy. W naszym serwisie z doskonałą precyzją podejmiemy się wymiany baterii na nową, bez uszkodzania jakichkolwiek podzespołów. Już wkrótce możesz cieszyć się telefonem, którego nie trzeba co chwilę ładować.

Mikrofon w ogóle nie działa

Kolejną bardzo ważną częścią w każdym smartfonie jest mikrofon, dzięki któremu możemy porozumieć się z rozmówcą. Jeśli osoba po drugiej stronie telefonu przestaje Cię dobrze słyszeć, może to świadczyć, albo o zabrudzeniu mikrofonu, albo o jego uszkodzeniu. Wybierając się do naszego serwisu, wiedz, że najpierw wyczyścimy tę część, a jeśli to nie zadziała, wymienimy Twój mikrofon na nowy. Na miejscu wszystko wycenimy i Ty podejmiesz decyzję czy naprawiamy Twój sprzęt.

Karta sim nie działa

Karta sim może nie działać, jeśli doszło do uszkodzenia gniazda, w którym się znajduje. Taka sama sytuacja może wyniknąć w przypadku karty pamięci SD, kiedy to w nieumiejętny sposób, staramy się na siłę wcisnąć kartę do środka. Nie polecamy samodzielnej naprawy tej części, ponieważ niechcący możesz uszkodzić dodatkowe elementy. Najlepiej jeśli zlecisz taką naprawę u nas. Serwis telefonów komórkowych Kraków, posiada samych doświadczonych serwisantów, którzy szybko uporają się z tym problemem.

Obudowa smartfona uległa uszkodzeniu

Wiele nowoczesnych smartfonów posiada szklaną obudowę, a co za tym idzie, w bardzo szybki sposób można ją narazić na uszkodzenie. Nie zawsze rozchodzi się o poważne naprawy, ale z czasem obudowa staje się porysowana, zmatowiona czy pęknięta, a jednak wiele osób chce mieć zadbany telefon przy sobie. Wówczas możesz udać się do naszego serwisu,w którym szybko przywrócimy wygląd idealny Twojej obudowy.

Smartfon został zalany płynem

Do naszego serwisu często zgłaszają się osoby, które niezbyt dbały o położenie swojego telefonu, używając go w wannie, trzymając w tylnej kieszeni spodni czy zostawiając na stole wśród wielu płynów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak szybko może dojść do nieprzyjemnej sytuacji, jaką jest zalanie płynem smartfona. Wówczas zamiast kombinować samodzielnie, udaj się do naszego serwisu, który w trybie natychmiastowym zajmie się osuszeniem zalanych części i wymianą tych, których nie da się już uratować. Nasz serwis telefonów komórkowych Kraków, doskonale wie, jak radzić sobie w takich sytuacjach.

skorzystaj z naszych usług

Darmowa diagnoza i wycena

Z naszej strony zawsze możesz liczyć na darmową diagnozę i wycenę. Nie posiadamy ukrytych kosztów i zawsze staramy się, aby usterki były naprawiane najszybciej jak to możliwe. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości przysłania do nas swojego sprzętu, który odbierzemy od Ciebie kurierem i po naprawie, zabezpieczymy Twój telefon i prześlemy pod Twój adres taką samą drogą.

Przewiń do góry