Serwis telefonów Samsung Kraków - gsm guru

Jeśli posiadasz telefon firmy Samsung, to powinieneś wiedzieć, że jesteś posiadaczem jednego z najbardziej popularnych telefonów na świecie. W Polsce też cieszą się one niebywałą popularnością i wciąż są jednymi z chętniej kupowanych telefonów. Nie powinno więc nikogo dziwić, że do serwisu, nawet takiego jak nasz serwis telefonów Kraków, trafia wielu klientów z usterkami i awariami właśnie w tym telefonie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasz Serwis telefonów Samsung Kraków oferuje pełen zakres usług, poczynając od napraw zewnętrznych, jak i wewnętrznych oraz usuwanie usterek w oprogramowaniu. Naprawiając tyle smartfonów marki Samsung, osiągnęliśmy odpowiednie doświadczenie, aby profesjonalne dokonywać nawet najbardziej skomplikowanych napraw.

serwis samsung krakow
serwis telefonow samsung krakow

naprawa samsung

Jakie naprawy może Ci zaoferować serwis telefonów Samsung – Kraków?

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, nie boimy się żadnych napraw, które mają związek, z tak popularną marką, jaką jest Samsung. Poniżej przedstawiliśmy jednak bardziej szczegółowy opis napraw poszczególnych elementów.

Jeśli chcesz skorzystać z takiej usługi, możesz wejść w zakładkę kontakt i przedzwonić pod podany numer telefonu, lub napisać do na email.

Serwis telefonów Samsung, Kraków – naprawa wyświetlaczy

Jednym z częstszych problemów, z jakimi przychodzą do nas klienci, jest uszkodzony panel dotykowy lub wyświetlacz, a nie da się ukryć, że jest to jedna z ważniejszych rzeczy, która pozwala nam na wygodne użytkowanie smartfona. Już nawet najmniejszy upadek telefonu lub uderzenie nim może łatwo uszkodzić te elementy. Choć nie zawsze uszkodzony wyświetlacz mówi o tym, że nic nie będzie na nim widać, to jednak praca na nim będzie mocno niekomfortowa. Kiedy powinieneś zjawić się u nas ze swoim smartfonem?

niezawodny serwis

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszego serwisu?

Nasz serwis telefonów Samsung, Kraków, to przyjazne miejsce dla każdego klienta. Wszystkie części, które zostaną wymienione w naszym punkcie, zostają poddane gwarancji, a Ty możesz cieszyć się w pełni sprawnym telefonem.

Na rynku istniejemy już kilka dobrych lat, skupiając się na naprawie wielu modeli telefonów, w tym także Samsungów. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego chcemy, aby telefony, które wychodzą po naprawie spod naszych rąk, były naprawione w najlepszy możliwy sposób. Dodatkowo staramy się, aby nasza obsługa klienta posiadała najwyższy możliwy poziom. Jeśli zostawisz swój sprzęt w naszych rękach, możesz spodziewać się szybkiej i skutecznej naprawy. Nasze bogate doświadczenie i profesjonalne maszyny, które pomagają nam na co dzień w pracy, pozwalają na perfekcyjne naprawianie usterek. Zawsze otrzymasz od nas informację, ile będzie trwała dana naprawa i jakie są jej koszty. Z nami nie musisz martwić się o wysokie ceny wykonywanych usług.

Jeśli nie chcesz przyjeżdżać bezpośrednio do naszego punktu, możesz skorzystać z opcji “DOOR TO DOOR”, która polega na odebraniu od Ciebie zepsutego sprzętu dzięki kurierowi i dostarczenie go do naszego punktu bez wychodzenia z domu! Wystarczy tylko, że zgłosisz usterkę w naszym serwisie, a my zlecimy odebranie Twojego sprzętu. Na miejscu go zdiagnozujemy i skontaktujemy się z Tobą, opisując wadę, konkretnie ją wyceniając. Do Ciebie należy ostateczna decyzja czy chcesz naprawiać sprzęt, czy też nie. Po usunięciu usterki odpowiednio zabezpieczamy Twój telefon i odsyłamy go pod Twoje drzwi.

Pogwarancyjny serwis, do którego Państwa zapraszamy, wyposażony jest w nowe rozwiązania technologiczne, dzięki czemu możemy przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane naprawy Państwa telefonów. Nie ważne czy sprzęt uległ zalaniu, czy pękł ekran, szybka czy uszkodzeniu uległo oprogramowanie. Podejmiemy się każdego wyzwania.

Nasze codzienne cele stawiane są na miarę rozwijającej się techniki, dlatego mogą Państwo udać się do nas z każdą marką telefonu, a my postaramy się pomóc.

Naprawa oprogramowania i aktualizacja systemu

Jeśli Twój telefon nagle sam zaczyna się restartować lub zaczynają się dziać inne rzeczy związane z oprogramowaniem, takie jak np. problem z połączeniem z WIFI lub ciągłe zawieszanie się, lub długa praca urządzenia, wówczas warto wybrać się do naszego serwisu, gdzie zdiagnozujemy przyczynę tych problemów i rozprawimy się z nim w fachowy sposób. Jeśli więc Twój soft przestał pracować w pożądany sposób, koniecznie do nas zajrzyj.

Jeśli będą Państwo chcieli skorzystać z naszych usług, jednak nie będzie możliwości naprawy na miejscu i czas realizacji usługi ulegnie wydłużeniu, wówczas podarujemy Państwu telefon zastępczy.

Naprawimy również inne usterki

Jeśli nie wymieniliśmy jakiejś usterki, do której doszło w Twoim telefonie to wiedz, że możesz do nas zadzwonić lub przyjechać bezpośrednio do naszego serwisu i zapytać o naprawę. Z doświadczenia wiemy, że telefony, które raz działają, a raz nie, już mają w sobie jakąś usterkę, którą warto naprawić od razu. Zawsze, kiedy trafi do nas Twój smartfon, poddamy go diagnozie i wycenimy, a Ty podejmiesz decyzję czy chcesz naprawić swój sprzęt w naszym serwisie.

W przypadku zbitej szybki posiadamy takie części zamienne na miejscu, więc nie trzeba bać się o wydłużony czas oczekiwania.

Naprawa smartfona Samsung po poważnym upadku

Doszło do upadku Twojego telefonu i nagle pewne elementy przestały działać? Najbardziej narażony na zniszczenie jest nadal wyświetlacz, jednak mogło dojść również do uszkodzenia przycisków, panelu dotykowego lub płyty głównej. Jeśli nagle po upadku masz problem z:

naprawa samsung krakow

panelem dotykowym

niedziałającym głośnikiem lub mikrofonem

ładowaniem

niedziałającymi przyciskami

koniecznie odwiedź nasz serwis telefonów Samsung – Kraków, a my w krótkim czasie postaramy się pomóc Ci naprawić Twój problem.

masz zalany telefon?

Naprawa telefonu po zalaniu

Taki pech jak zalanie telefonu może się przydarzyć naprawdę każdej osobie. Wystarczy tylko odłożyć smartfon obok jakiegokolwiek napoju lub używać go w wannie i awaria gotowa. Zamiast kombinować po swojemu, lepiej postawić na fachowców, którzy doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z zalanym telefonem. Jeśli będziesz zwlekał, dojdzie do uszkodzenia innych części w smartfonie i nie wiadomo czy będzie można go uratować. Na miejscu w serwisie, wyczyścimy i osuszymy komponenty, a jak będzie trzeba, to wymienimy części, które już uległy zawilgotnieniu.

problem z baterią?

Wymiana obudowy i baterii

Nasz serwis telefonów Samsung, Kraków zaprasza Cię również, abyś mógł bezpiecznie i szybko wymienić swoją baterię w smartfonie. Nie warto zabierać się do tego samemu, ponieważ dzisiejsze baterie są klejone do wnętrza telefonu, a Ty chcąc ją wymienić samodzielnie, możesz niechcący uszkodzić inne części w telefonie. Dodatkowo, jeśli nabierzesz chęci, wymienimy Twoją obudowę na całkiem nową. Wówczas Twój telefon będzie wyglądał, jakbyś dopiero odebrał go z salonu.

Przewiń do góry